Link på klubbnavnet åpner side for informasjon om klubben fra idrettens sentrale register.
Feil og/eller mangler finnes helt sikkert. Weblinkene er oppdatert pr. nov. 2018.

1 ØSTFOLD KRETS

Klubbnavn Pnr Psted Web (Link til ny fane)
Aremark Pistolklubb 1798 Aremark -
Askim Pistolklubb 1801 Askim askimpk.no
Berg Pistolklubb 1760 Halden -
Fredrikstad Pistolklubb 1622 Gressvik -
Fredrikstad Sportsskyttere 1639 Gamle Fredrikstad www.fss1963.com
Halden Pistolklubb 1751 Halden www.haldenpk.no
Krapfoss Sportskytterlag 1597 Moss -
Moss Pistolklubb 1510 Moss mosspistolklubb.no
Mysen Pistollag 1851 Mysen www.mpl.no
Rakkestad Pistolklubb 1891 Rakkestad www.pistolklubben.no
Rygge Pistolklubb 1520 Moss www.ryggepk.no
Råde Pistollag 1641 Råde www.radepistollag.no
Rømskog Pistolklubb 1950 Rømskog På Facebook
Sarpsborg Pistolklubb 1701 Sarpsborg www.sarpsborgpk.com
Ull Sportsskyttere 1640 Råde -
Ørje Pistolklubb 1871 Ørje -

 

2 AKERSHUS KRETS

Klubbnavn Pnr Psted Web (Link til ny fane)
Asker Skyteklubb 1371 Asker www.askerskyteklubb.no
Bjørkelangen Pistolklubb 1941 Bjørkelangen www.bjorkelangenpk.no
Bodung Pistolklubb 2151 Årnes bpk.oppaker.net
Bærum Pistolklubb 1332 Østerås bpk.no
Eidsvoll Sportsskyttere 2081 Eidsvoll eidsvollsportsskyttere.no
Enebakk Pistolklubb 1917 Ytre Enebakk www.enebakk-pistolklubb.no
Enteks Pistolgruppe 2027 Kjeller -
FN/NATO Veteranenes Feltskytterklubb 1373 Asker -
Gardermoen Flystasjon Skytter 2615 Lillehammer -
Gjerdrum Pistolklubb 2022 Gjerdrum gjerdrumpistolklubb.no
Hurdal Pistolklubb 2090 Hurdal -
Kjeller Skyteklubb 2021 Skedsmokorset www.kjellerskyteklubb.net
Lillestrøm & Omegn Presisjonsskyttere 2003 Lillestrøm www.loopistolklubb.no
Losby Viltmål-og Pistolklubb 1473 Lørenskog www.lvogp.com
Nannestad Sportskytterlag 2036 Maura -
Nittedal Sportskyttergruppe 1485 Hakadal www.nssg.no
Norske Offiserers Pistolklubb/Dal 2071 Råholt www.nopdal.com
Oscarsborg Pistolklubb 1441 Drøbak oscpk.com
Pistolklubben'45 2000 Lillestrøm (Brøtergata 6)
Skedsmo Skyteklubb 1911 Flateby -
Ski Pistolklubb 1401 Ski ski-pk.com
Sollihøgda Ski og Salongskytterlag 3538 Sollihøgda www.123hjemmeside.no/sssl
Ullensaker Pistolklubb 2052 Jessheim -
Vestre Bærum Salongskytterlag 1306 Sandvika www.vbsskyting.no
Zero Pistolklubb 1300 Sandvika www.zeropk.com

 

3 OSLO KRETS

Klubbnavn Pnr Psted Web (Link til ny fane)
Akademisk Skytterlag 0314 Oslo akademiskskytterlag.no
Bjørvika Pistolklubb 3697 Tuddal -
Blinken Miniatyr & Pistol 1359 Eiksmarka -
Hærens Våpentekniske Korps Skytterklubb 1109 Oslo -
Norske Officerers Pistolklubb 0101 Oslo www.nop.no
Oslo Feltskyttere 1006 Oslo www.feltskyttere.no
Oslo Kommunale Tjenestemenns Skytterlag 0409 Oslo www.okts.no
Oslo Pistolklubb 0303 Oslo www.oslopistolklubb.no
Oslo Sportsskyttere 1359 Eiksmarka www.oslosportsskyttere.no
Oslo Sporveiers Skytterlag 1182 Oslo -
Oslo Vestre Sportsskyttere 1351 Rud På Facebook
Sportsforeningen Ørn 1251 Oslo -
Stor-Oslo Skyteklubb 0978 Oslo storosloskyteklubb.no
Stovner HV Pistol- og Geværskytterlag 2004 Lillestrøm www.shvpg.no
Østmarka HV Skytterlag 1187 Oslo -

 

4 HEDMARK KRETS

Klubbnavn Pnr Psted Web (Link til ny fane)
Brandval Jakt og Sportsskytterklubb 2219 Brandval -
Brumunddal Pistolklubb 2381 Brumunddal www.brumunddalpk.no
Drevsjø Pistolklubb 2443 Drevsjø På Facebook
Eidskog Sportsskyttere 2211 Kongsvinger På Facebook
Finnholt Skydeselskab 2114 Disenå -
Folldal Pistolklubb 2584 Dalholen www.folldalpistolklubb.no
Fåset Pistolklubb 2500 Tynset www.fpkl.no
Hamar Sportsskytterklubb 2304 Hamar www.hamarsportsskytterklubb.no
Haslemoen Pistolklubb 2270 Flisa -
Kongsvinger Sportsskyttere 2202 Kongsvinger -
Lismarken Pistolklubb 2619 Lillehammer lismarkenpk.no
Namnå Pistolklubb 2265 Namnå -
Nord-Odal Sportsskyttere 2120 Sagstua www.nossk.no
Rena Pistolklubb 2450 Rena www.renapk.com
Stor-Elvdal Pistolklubb 2480 Koppang -
Sør-Odal Pistolklubb 2223 Galterud -
Tolga Pistolklubb 7374 Røros -
Trysil Pistolklubb 2421 Trysil -
Åsnes Finnskog Pistolklubb 2283 Åsnes Finnskog  
Østby Pistolklubb 2423 Østby -
Østlandske Sportskyttere 2335 Stange -

 

5 OPPLAND KRETS

Klubbnavn Pnr Psted Web (Link til ny fane)
Dokka Pistolklubb 2882 Dokka -
Dombås Pistolklubb 2660 Dombås -
Furusjøen Pistolklubb 2642 Kvam www.kvam-pk.no
Fåvang Pistolklubb 2632 Venabygd  
Gjøvik Pistolklubb 2805 Gjøvik www.gjovikpk.com
Gudbrandsdal Sportskyttere 2635 Tretten  
Hadeland Sportsskyttere 2714 Jaren hadeland-sportsskyttere.no
Kvam Pistolklubb 2642 Kvam www.kvam-pk.no
Lausgarda Salongskytterlag 2742 Grua -
Leira Miniatyr Og Pistolklubb 2940 Heggenes På Facebook
Lena Sportsskyttere 2857 Skreia www.lenasportsskyttere.org
Lillehammer Pistolklubb  2601  Lillehammer  sites.google.com/site/lillehammerpistolkubb 
Lora Sportsskyttere 2666 Lora På Facebook
Lunner Skytterlag 2743 Harestua www.skytterlag2.no/skytterlagssider/lunner/pistol
Otta Pistolklubb 2662 Dovre www.ottapistolklubb.com
Rondane Sportsskyttere 2670 Otta -
Skjåk Pistolklubb 2690 Skjåk skjaakpistolklubb.no
Vang miniatyr- og pistolklubb 2975 Vang i Valdres -
Vinstra Pistolklubb 2647 Sør-Fron -
Vågå Pistolklubb 2683 Tessanden vaagaa-pk.idrettenonline.no

 

6 BUSKERUD KRETS

Klubbnavn Pnr Psted Web (Link til ny fane)
Aron Skytterklubb Drammen 3007 Drammen www.aronsk.no
Hallingdal Pistolklubb 3579 Torpo -
Heistadmoen Pistolklubb 3618 Skollenborg -
Hokksund Pistolklubb 3301 Hokksund www.hokksundpistolklubb.no
Hurum Sportsskytterklubb 3476 Sætre www.hurumssk.com
Kongsberg Pistolklubb 3601 Kongsberg www.kongsbergpistolklubb.no
Lier Pistolklubb 3401 Lier www.lier-pistolklubb.no
Lier Sportsskyttere 2007 Kjeller -
Modum Pistolklubb 3371 Vikersund www.modumpistolklubb.no
Nedre Eiker Pistolklubb 3051 Mjøndalen www.nepk.org/
Nesbyen Pistolklubb 3540 Nesbyen www.nesbyenpistolklubb.com
Nore Og Uvdal Pistolklubb 3630 Rødberg noreoguvdalpistolklubb.blogspot.com
Numedal Sportsskytterklubb 3620 Flesberg numedalsportsskyttere.no
Ringerike Pistolklubb 3503 Hønefoss www.ringerikepistolklubb.no
Røyken Skytterlag Avd Nsf 3471 Slemmestad -
Strømsgodset IF HIL 3028 Drammen -
Østre Hol Pistolklubb 3580 Geilo -

 

7 VESTFOLD KRETS

Klubbnavn Pnr Psted Web (Link til ny fane)
Andebu Pistollag 3158 Andebu Via DFS
Farris Sportskyttere 6253 Larvik fsslarvik.no
Holmestrand Pistolklubb 3081 Holmestrand www.holmestrandpistolklubb.com
Horten og Omegn Pistolklubb 3196 Horten www.hopk.no
Jarlsberg Konkurranseskyttere 3150 Tolvsrød -
Lardal Revolver Og Pistolklubb 3275 Svarstad -
Sandefjord Pistolklubb 3246 Sandefjord www.sandefjordpistolklubb.no
Svelvik Sportsskyttere 3061 Svelvik www.svelviksportsskyttere.no
Tønsberg og Omegn Pistolklubb 3101 Tønsberg tonsbergpk.net

 

8 TELEMARK KRETS

Klubbnavn Pnr Psted Web (Link til ny fane)
Bø Pistolklubb 3800 Bø i Telemark -
Grenland Pistolklubb 3701 Skien www.gpk.no
Kragerø og Drangedal Pistolklubb 3791 Kragerø -
Langangen Idrettslag 3947 Langangen www.langangenidrettslag.no
Nissedal Sportsskyttarklubb 3854 Nissedal -
Notodden Pistolklubb 3671 Notodden www.notoddenpk.no
Porsgrunn Pistolklubb 3903 Porsgrunn www.ppk.no
Rauland Pistolklubb 3864 Rauland På Facebook
Rjukan Pistolklubb 3661 Rjukan www.rjukan-pk.net
Seljord Pistolklubb 3840 Seljord -
Tokke Pistolklubb 3880 Tokke På Facebook
Vinje Pistolklubb 3890 Vinje -
Øyfjell Miniatyr-og Pistolklubb 3891 Høydalsmo På Facebook

 

9 AUST-AGDER KRETS

Klubbnavn Pnr Psted Web (Link til ny fane)
Arendal Pistolklubb 4857 Arendal www.arendalpistolklubb.no
Birkenes Og Lillesand Sportskytterlag 4791 Lillesand blssl.no
Evje Pistolklubb 4734

Evje

www.evje-pk.no
Flosta Pistolklubb 4900 Tvedestrand -
Grimstad Sportskyttere 4891 Grimstad www.gsspistol.no
Heia Pistolklubb 4985 Vegårshei -
Hylestad Pistolklubb 4747 Valle -
Åmli Pistolklubb 4865 Åmli -

 

10 VEST-AGDER KRETS

Klubbnavn Pnr Psted Web (Link til ny fane)
Bjelland og Audnedal Pistolklubb 4525 Konsmo På Facebook
Farsund Pistolklubb 4558 Vanse www.farsundpk.no
Greipstad Pistolklubb 4645 Nodeland www.greipstadpistolklubb.no
Hægebostad Pistolklubb 4595 Tingvatn På Facebook
Kristiansand Garnisons Pistolklubb 4673 Kristiansand www.kgpk.no
Kristiansand Pistolklubb 4687 Kristiansand kristiansandpistolklubb.no
Kvinesdal Pistolklubb 4490 Kvinesdal kvinesdal-pk.no
Lindesnes Pistolklubb 4520 Lindesnes www.lindesnespk.no
Vennesla Pistolklubb 4701 Vennesla www.venneslapistolklubb.com

 

11 ROGALAND KRETS

Klubbnavn Pnr Psted Web (Link til ny fane)
Egersund Pistolklubb 4379 Egersund www.egersundpistolklubb.no
Hafrsfjord Pistolklubb 4001 Stavanger www.hafrsfjordpk.no
Haugesund Pistolklubb 5507 Haugesund haugesund-pistolklubb.no
Hå Pistolklubb 4360 Varhaug www.haa-pistolklubb.com
Jørpeland Pistolklubb 4120 Tau www.jorpeland-pk.org
Kopervik Pistolklubb 4250 Kopervik -
Kvitsøy IL 4180 Kvitsøy -
Kårstø sportsskytterlag 5575 Aksdal -
NOP Vatne Pistolklubb 4302 Sandnes www.nop-vatne.net
Sandnes Pistolklubb 4301 Sandnes sandnes-pk.no
Sauda Pistolklubb 4200 Sauda På Facebook
Skudenes Pistolklubb 4297 Skudeneshavn skudenespk.no
Sola Pistolklubb 4097 Sola www.solapk.no
Stavanger Helsesportlag 4013 Stavanger -
Stavanger Pistolklubb 4013 Stavanger www.stavangerpk.no
Suldal Pistolklubb 4230 Sand På Facebook
Time Pistolklubb 4352 Kleppe www.timepk.no
Vindafjord Pistolklubb 5585 Sandeid  

 

12 HORDALAND KRETS

Klubbnavn Pnr Psted Web (Link til ny fane)
Askøy Sportsskytterlag 5327 Hauglandshella www.askoyssl.no
Bergen Politi IL - Skyting 5804 Bergen -
Bergenhus Skytterlag 5054 Bergen -
Bremnes Pistolklubb 5420 Rubbestadneset www.bremnespistolklubb.no
Folgefonn Sportsskyttarlag 5470 Rosendal -
Kismul Sportsskytterklubb 5239 Rådal -
Kvinnherad Pistolklubb NROF 5460 Husnes -
Nop - Voss 5702 Voss -
NOP/Haakonsvern 5886 Bergen www.nop-hos.no
Norske Offiserers Pistolklubb Bergen 5847 Bergen nop-bergen.org
Odda Pistolklubb 5751 Odda -
Samnanger Sportskytterlag 5641 Fusa -
Sartor Sportsskytterlag 5342 Straume sartorsportsskytterlag.no
Stord Pistolklubb 5403 Stord www.stord-pk.no
Tysnes Sportskyttarklubb 5685 Uggdal www.tysnessportsskyttarklubb.no
Vaksdal Sportsskytterklubb 5726 Vaksdal -
Åsane Pistolklubb 5879 Bergen asanepk.no

 

14 SOGN OG FJORDANE KRINS

Klubbnavn Pnr Psted Web (Link til ny fane)
Askvoll Pistolklubb 6980 Askvoll På Facebook
Brekke Sportsskyttarklubb 5961 Brekke -
Florø Pistolklubb 6901 Florø www.facebook.com/FloroPK
Førde Pistolklubb 6801 Førde fordepk.no
Høyanger Pistolklubb 6993 Høyanger På Facebook
Kalvåg Pistolklubb 6729 Kalvåg På Facebook
Leikanger Sportskyttarlag 6863 Leikanger På Facebook
Luster Sportskyttarlag 6866 Gaupne -
Sandane Pistolklubb 6826 Byrkjelo -
Sandøy Pistolklubb 5977 Ånneland -
Skei Pistolklubb 6843 Skei i Jølster -
Svelgen T&IF 6723 Svelgen -
Tønjum Pistolklubb 6886 Lærdal På Facebook
Årdal Sportsskyttarlag 6885 Årdalstangen -

 

15 MØRE OG ROMSDAL KRETS

Klubbnavn Pnr Psted Web (Link til ny fane)
Aukra Pistolklubb 6480 Aukra -
Bondalen Sportsskytterklubb 6165 Sæbø -
Bæverdalen Pistolklubb 6650 Surnadal -
Eide og Fræna Pistolklubb 6499 Eide På Facebook
Fannefjord Pistolklubb 6454 Hjelset www.fpk.no
Harøy Skytterlag 6488 Myklebost -
Hjørungavåg Pistolklubb 6060 Hareid hjpk.no
Kristiansund Pistolklubb 6501 Kristiansund www.kristiansundpistolklubb.net
Molde Pistolklubb 6402 Molde www.moldepk.no
Nesset Pistolklubb 6461 Eidsvåg i Romsdal -
Stordal Pistolklubb 6259 Stordal -
Sula Sportsskytterklubb 6030 Langevåg -
Sunndal Pistolklubb 6601 Sunndalsøra -
Sykkylven Pistolklubb 6230 Sykkulven På Facebook 
Tustna IL 6590 Tustna www.tustnail.no/pistol
Vanylven Sportsskyttarlag 6142 Eidså vanssl.no
Vestnes Pistolklubb 6390 Vestnes www.facebook.com/vestnespistolklubb
Vigra Og Valderøy Pistolklubb 6058 Valderøya www.vivapk.no
Ålesund Pistolklubb 6001 Ålesund På Facebook
Åndalsnes Pistolklubb 6300 Åndalsnes -
Ørsta/Volda Pistolklubb 6151 Ørsta www.ovpk.org

 

16 SØR-TRØNDELAG KRETS

Klubbnavn Pnr Psted Web (Link til ny fane)
Agdenes Pistolklubb 7318 Agdenes www.agdenespistolklubb.no
Hemne Pistolklubb 7200 Kyrksæterøra www.hemnepistolklubb.no
Hitra Pistolklubb 7240 Hitra På Facebook
Kotsøy Pistolklubb 7387 Singsås -
Melhus Pistolklubb 7223 Melhus www.melhuspistolklubb.no
Nidaros Sportsskytterklubb 7072 Heimdal -
Oppdal Pistolklubb 7340 Oppdal På Facebook
Orkla Pistolklubb 7321 Fannrem www.orklapk.com (og på Facebook)
Persaunet Skytterklubb 7050 Trondheim -
Rindal Sportsskyttere 6657 Rindal På Facebook
Rissa Pistolklubb 7101 Rissa På Facebook
Roan Pistolklubb 7180 Roan På Facebook
Selbu Pistolklubb 7580 Selbu På Facebook
Storm Sportsskyttere 7549 Tanem www.stormsportsskyttere.no
Trondheim Sportsskyttere 7048 Trondheim trondheimsportsskyttere.no
Trondhjems Pistolklubb 7039 Trondheim tpk.no
Viking Pistolklubb- og Rifleklubb 7450 Trondheim vprk.no
Åfjord Pistolklubb 7170 Åfjord På Facebook
Ørland Pistolklubb 7129 Brekstad www.orlandpk.no

 

17 NORD-TRØNDELAG KRETS

Klubbnavn Pnr Psted Web (Link til ny fane)
Beitstad Pistolklubb 7730 Beitstad  
Follafoss Pistolklubb 7796 Follafoss  
Frosta Salongskytterlag 7633 Frosta  
Hell Feltpistol Klubb 7570 Hell  
Indre Fosen Sportsskytterklubb 7120 Leksvik  
Leka Pistolklubb 7994 Leka  
Levanger Sportsskytterlag 7601 Levanger  
Lyngen Pistolklubb 7822 Bangsund  
Meråker Pistolklubb 7530 Meråker  
Namdal Sportsskytterlag 7863 Overhalla På Facebook
Ogndal IL 7718 Steinkjer www.ogndalil.no/pistol
Rørvik Pistolklubb 7940 Ottersøy  
Sitter IL 7777 Nord-Statland  
Steinkjer Pistolklubb 7702 Steinkjer www.stpk.no
Stjørdal Pistolklubb 7517 Hell www.stjordalpk.no
Verdal Sportsskytterlag 7651 Verdal www.verdalssl.no

 

18 NORDLAND KRETS

Klubbnavn Pnr Psted Web (Link til ny fane)
Andøya Pistolklubb 8484 Risøyhamn -
Bodø Sportsskytterklubb 8031 Bodø www.bodossk.no
Brønnøysund Pistolklubb 8901 Brønnøysund  
Dønna Pistolklubb 8820 Dønna  
Fauske Og Sørfold Pistolklubb 8201 Fauske www.fspk.no
Hemnes Pistolklubb 8646 Korgen  
Leirfjord Sportskytterklubb 8890 Leirfjord  
Lødingen Pistolklubb 8411 Lødingen  
Meløy Pistolklubb 8161 Glomfjord  
Mo Pistolklubb 8602 Mo i Rana mo-pk.no
Mosjøen Pistolklubb 8651 Mosjøen  
Røsvatn Pistolklubb 8680 Trofors  
Sandhornøya Pistolklubb 8013 Bodø  
Sandnessjøen Pistolklubb 8801 Sandnessjøen www.sandnessjoen-pk.com
Sortland Pistolklubb 8475 Straumsjøen www.sortlandpistolklubb.no
Steigen Pistolklubb 8283 Leinesfjord  
Storfjord Sportsskytterklubb 8340 Stamsund www.storfjordsk.net
Straumen Pistolklubb 8626 Straumen  
Svolvær Pistolklubb 8301 Svolvær  
Vefsn Pistolklubb 8658 Mosjøen  
Vega IL Skyting 8980 Vega  
Øksnes Skytterklubb 8430 Myre  

 

19 TROMS KRETS

Klubbnavn Pnr Psted Web (Link til ny fane)
Finnsnes Pistolklubb 9305 Finnsnes  
Grytøy Sportskytterklubb 9420 Lundenes  
Harstad Pistolklubb 9488 Harstad  
Kvæfjord Pistolklubb 9476 Borkenes  
Lyngsalpene Pistolklubb 9069 Lyngseidet  
Narvik Pistolklubb 8509 Narvik  
Ny-Ålesund sportsskytterklubb 9173 Ny-Ålesund  
Salangen Pistolklubb 9355 Sjøvegan  
Skjervøy Sportsskytterklubb 9180 Skjervøy  
Svalbard Turn Idrettslag 9171 Longyearbyen  
Svea Skytterlag 9175 Sveagruva  
Sætermoen Pistolklubb 9360 Bardu  
Tromsø Pistolklubb 9276 Tromsø  

 

20 FINNMARK KRETS

Klubbnavn Pnr Psted Web (Link til ny fane)
Alta Sportskytterklubb 9503 Alta www.assk.org
Banak pistolklubb 9700 Lakselv -
Båtsfjord Pistolklubb 9990 Båtsfjord -
Hammerfest Pistolklubb 9616 Hammerfest www.hammerfest-pistolklubb.com
Kautokeino Pistolklubb 9521 Kautokeino -
Kirkenes Pistolklubb 9900 Kirkenes -
Kvalsund IL 9620 Kvalsund www.kvalsundil.no/pistolklubb.html
Nordkapp Pistolklubb 9750 Honningsvåg -
Tana og Nesseby Pistolklubb 9840 Varangerbotn www.tnpk.no
Vadsø sportskytterklubb 9811 Vadsø Facebook: vadsosportskytterklubb
Varanger Sportskytterklubb 9800 Vadsø Facebook: Varanger-Sportskytterklubb